Slo RUS ENG Poland

 

 
 

O Kicx

Marka KICX ma swoje korzenie jeszcze w latach 80-90-tych XX wieku. Entuzjaści car audio skoncentrowali się na rozwoju najwyższej technologii i produkcji najlepszej jakości systemów nagłaśniających samochody.

Ważną rolę w strategii firmy odgrywa kombinacja atrakcyjnej polityki cenowej, kontrola jakości, używanie najnowszych technologii oraz doskonałe komponenty jak również zaangażowanie specjalistów z różnych krajów posiadających rozmaite doświadczenia.

Na początku produkty Kicx były reprezentowane przede wszystkim przez głośniki. Te systemy akustyczne były określone seriami DC, AL i GF. Produkty Kicx natychmiast zwróciły uwagę amatorów, entuzjastów i profesjonalistów car audio dzięki wysokiej jakości dźwięku, doskonałego designu oraz możliwości pracy w różnych warunkach. Obecna produkcja serii akustycznych AL i GF w zmodernizowanej formie dowodzi wysokiej jakości tych produktów.

W 2000 roku firma wylansowała nowe serie akustyczne, a mianowicie serie PD i DS. W tym samym roku wprowadziła na rynek swój pierwszy wzmacniacz serii HP oraz subwoofery serii DC i AL. Olbrzymi potencjał umożliwił wylansowanie w relatywnie krótkim okresie czasu nowe serie głośników: serie PRO, GFQ, ALQ, ICQ, KH, STC oraz wzmacniaczy serii KAP FORMULA. Ponadto systemy akustyczne serii PRO otrzymały w 2004 roku najwyższe oceny od specjalistów i dziennikarzy car audio. Ich jakość dźwięku była porównywana z bardzo sławnymi systemami car audio i rekomendowana do instalacji car audio.

Ostatnio marka Kicx jest rozpoznawana na rynku jako jeden z liderów w systemach akustycznych, wzmacniaczach, produkcji kabli, materiałów szumoizolacyjnych i innych komponentów systemów car audio. Nowe i zmodyfikowane modele pojawiają się co roku.

Na rynku rosyjskim i Unii Europejskiej firma Stopol Group posiada wyłączne prawo do reprezentowania marki Kicx od roku 1999. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą asortymentową. Zapewniamy dogodne warunki współpracy, fachową obsługę oraz pomoc: biuro@stopolgroup.pl ; sale15@stopolgroup.pl

 

 

Strona główna      |     Katalog      |     Democary      |     O Kicx      |     Gdzie kupić      |     Prasa      |     Kontakt

 Kicx, All Rights Reserved.